Dibond is een hoogwaardig aluminium sandwichpaneel met een kunststof kern: stevig, lichtgewicht en perfect vlak, ook bij grote formaten. Jouw foto wordt haarscherp geprint op onze Canon Pro 4000 (12-kleuren pigmentinkt) en daarna vakkundig verlijmd op 3 mm dik dibond. Het resultaat is een strak, maatvast geheel met een minimalistische uitstraling – geliefd bij fotografen, ontwerpers, musea en galeries.
Dankzij onze jarenlange ervaring in klassieke verlijmtechnieken leveren we een afwerking die voldoet aan de hoogste expositie-eisen. Onze klantenkring varieert van particuliere kunstliefhebbers tot vaste professionele exposanten. Met ons eigen logistieke netwerk bezorgen wij grootformaat panelen persoonlijk in de Randstad, Zwolle–Kampen en Almere–Lelystad – en eens per twee weken in België. Altijd snel, veilig en met hoge klanttevredenheid.
Optioneel voorzien we de achterzijde van een aluminium profiel in verstek. Dit maakt het paneel extra stabiel en zorgt voor een elegant zwevend effect aan de wand.
Verzending binnen (werkdagen) 3-5 dagen.
Levertijd groot formaat vanaf 90x90cm en 80x120cm: 3-7 werkdagen (BE 4-10 werkdagen)
Deze formaten tot maximaal 200x300cm worden op afspraak geleverd met onze eigen chauffeur (alleen NL en BE)
Tip: je kunt meerdere foto’s tegelijk uploaden en in de editor uitsnede en formaat aanpassen.
Een foto verlijmd op dibond 100x200 cm is van expositiekwaliteit. De afdruk op premium fotopapier wordt zorgvuldig verlijmd op 3 mm dibond en afgewerkt met een beschermend laminaat in glans of halfmat. UV-bestendig, 100% kleurecht en zwevend 1,5 cm van de wand dankzij een onzichtbaar ophangsysteem.
Al meer dan 20 jaar perfectioneren wij deze klassieke fotolab-techniek. Fotografen, kunstenaars, musea en galeries waarderen dit product vanwege de haarscherpe kwaliteit en de verfijnde afwerking. Ook bedrijven met oog voor stijl kiezen voor deze duurzame vorm van presentatie.
Voor formaten vanaf 80×120 cm verzorgen wij levering via ons eigen transportnetwerk: 2× per week in Groot Amsterdam en de Randstad, en 1× per week in België. Zo wordt elk paneel persoonlijk en veilig bezorgd.
Een foto verlijmd op dibond 100x200 cm bestel je al vanaf 491,99, exclusief verzendkosten. Haal de allure van een galerie in huis – of presenteer je werk op professioneel niveau dat blijvend indruk maakt.